Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jak vybrat běžecký pás?

Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Jdou kila pomalu nahoru a vy si s tím nevíte rady? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Koupit si domů vlastní běžecký pás už v dnešní době není drahá záležitost. Je spousta firem, které nabízejí kvalitní stroje za dobrou cenu. Pro snadnější výběr správného běžeckého pásu jsme si pro vás připravili několik rad, kterými je třeba se řídit.


Velikost běžecké plochy

Zprvu je nutné si ujasnit, zda dáme přednost běhu nebo rychlé chůzi. Pokud bychom upřednostnili chůzi, je vhodnější zakoupit běžecký trenažer s šířkou do 35 cm. Většinou umožňují pouze chůzi a to při malé rychlosti. Ideálnější volbou jsou pásy s plochou 40 až 45 cm, které umožňují dosáhnout rychlosti až 10km/h. Tato běžecká plocha je ideální pro domácí využití. Nejlepší komfort zajišťuje plocha 46 cm, která bude vyhovovat jakékoliv výšce postavy.    

Odpružení běžecké plochy

Pokud chcete šetřit klouby, musíte myslet na odpružení, které je pro naše nohy velmi důležité. Ty nejlevnější stroje nemají odpružení plochy téměř vůbec, a proto jsou lepší především pro chůzi. Střední třída pásů mají základní odpružení, které spočívá v uložení desky na gumových podložkách a na domácí běhání je lze použít. Ty nejlepší a především dražší modely se snaží, co nejvíce šetřit naše klouby. Většinou mají speciální zdravotní odpružení, což odpovídá vyšší ceně.


Sklon běžecké plochy

Dnes už mají většinou všechny pásy možnost měnit sklon běžecké plochy. Některé musíme nastavovat manuálně, ale většina má nastavení řešeno motorově. Díky této možnosti můžeme lépe dosáhnout pocitu běhu v terénu, kde si můžeme volit mezi kopcem či rovinou. Některé modely mají možnost nastavení výběru krajiny a mění klon terénu automaticky.  


Ovládací počítač
 
Základní běžecké pásy mají ovládání pomocí tlačítka přidat či ubrat rychlost. U lepších modelů můžeme takto ovládat i sklon osy nebo si nastavit dostupný terén. Některé stroje nám monitorují rychlost tepové frekvence a podle toho mění rychlost na či terén automaticky. 


Skládání přístroje

Pokud bydlíte v panelákové bytě, je pro vás tento parametr velmi důležitý. Při nákupu pásu určitě upřednostněte pásy, které jdou po ukončení cvičení složit sklopením běžecké plochy nahoru. Je důležité, aby pro úklid stačila minimální síla.


Záruka a servis

Při koupi běžeckého pásu dávejte pozor na délku záruky. Pokud máte možnost, určitě si záruku prodlužte. Kupujte stroj pouze tam, kde vám nabízejí opravu stroje u vás doma. Tím předejte složitému posílání pásu k reklamaci. V případě, že byste nechtěli kupovat stroj nový, podívejte se na stránky s inzercí a bazarem běžeckých pásů a vyberte si svého pomocníka ke krásné postavě z druhé ruky. 

 

Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

...,


TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace