Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Praha 1 inzerce zdarma, bazar

Vaši inzerci ihned zveřejníme.

Podat zdarma inzerát

Katalog inzerce zdarma

Vložit zdarma inzerát do inzerceVložit zdarma inzerát do inzerce

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

PSYCHOLOGIE DÍTĚTE:JEAN PIAGET,BI.
PSYCHOLOGIE DÍTĚTE AUTOŘI: JEAN PIAGET, BARBEL INHELDER VYDAL PORTÁL V PRAZE ROKU 2014 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ 6. POČET STRAN:144 ISBN 978-80-262-0691-0 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
PROČ CHYTŘÍ LIDÉ DĚLAJÍ HLOUPÉ CHYB
PROČ CHYTŘÍ LIDÉ DĚLAJÍ HLOUPÉ CHYBY KDYŽ JDE O PENÍZE A JAK TYTO CHYBY NAPRAVIT AUTOŘI: HARY BELSKY,THOMAS GILOVICH VYDALO NAKLADATELSTVÍ PRÁH V PRAZE ROK VYDÁNÍ:2003 PEVNÁ VAZBA POČET STRAN:242 ČESKÉ VYDÁNÍ PRVNÍ ISBN 80-7252-073-2 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ A CENA DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
KNIHA O TĚHOTENSTVÍ@PORODU
KNIHA O TĚHOTENSTVÍ @PORODU PRVNÍ ČESKÝ INTERAKTIVNÍ PRŮVODCE TĚHOTENSTVÍM,PORODEM A ŠESTINEDĚLÍM 2.VYDÁNÍ AUTOR: ANTONÍN PAŘÍZEK VYDALO NAKLADATELSTVÍ GALÉN,PRAHA 2006 POČET STRAN:452 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ 2. ISBN 80-7262-411-3 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA POUZE DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
ETNICKÁ ROZMANITOST VE ŠKOLE
ETNICKÁ ROZMANITOST VE ŠKOLE STEJNOST V RŮZNOSTI AUTOŘI: LUCIE JARKOVSKÁ,KATEŘINA LIŠKOVÁ,JANA OBROVSKÁ,ADÉLA SOURALOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2015 POČET STRAN:256 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ I. ISBN 978-80-262-0792-4 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
Stokke Xplory Kočárek Athleisure -
Co obsahuje: Sedák s textilním materiálem: polstrování sedáku, zadní textilní kryt, chránič kabelového svazku, kryt sedáku a kapuce se štítkem, dětská podložka, nákupní taška, síť proti komárům a kryt deště. Další informace: Whatsapp: +27783680286 Skype: sales.trendi
Kočárky 18 449,-
Hyacint papoušci pro prodej
Ockované Hyacint papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Frantiseksink@seznam.cz )
Papoušci, andulky, ptactvo 3 500,-
Ockované Kapucínský opice pro prode
Díte Kapucín Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kapucín Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte
Ostatní zvířata 3 000,-
Deštník kakadu papoušci pro prodej
Ockované Deštník kakadu papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Alcabaresova@seznam.cz )
Papoušci, andulky, ptactvo 3 500,-
Závažná nabídka půjčky a financován
Já jsem bankou v důchodu, který tvrdě pracuje s mou bankou. Mám velkou částku v mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří si nemohou dovolit realizovat svůj projekt, pomáhám vážným lidem a upřímně, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. Moje nabídka se pohybuje od 5000 do 500.000 € a dále. Moje creep se děje s 2% zájem.
Finance, bankovnictví 2,-
Prodám Mini Bulteriéra Stenata
Ockované Mini Bulteriéra Stenata pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( katerinachabova@seznam.cz)
Psí inzerce 3 500,-
Žako Africké šedé papoušci
Hezké a Krásné Ockované Žako Africké šedé papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte
Papoušci, andulky, ptactvo 3 500,-
Ara Ararauna papoušci pro prodej
Ockované papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Danieljasanova@seznam.cz )
Papoušci, andulky, ptactvo 3 500,-
STATISTICS EXPLAINED:PERRY R.HINTON
STATISTICS EXPLAINED A GUIDE FOR SOCIAL SCIENCE STUDENTS PERRY R.HINTON ROUTLEDGE 1995 ISBN 0-415-10286-3 324 PAGES ANGLICKÉ VYDÁNÍ MĚKKÁ VAZBA STAV KNIHY JE VÝBORNÝ A CENA PODLE DOHODY. BOOK IS IN VERY GOOD CONDITION AND PRICE TO DISCUSS TOGETHER.
Cizojazyčné knihy dohodou
PRÁVO DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA
PRÁVO DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA AUTOR: PETER VOJČÍK A KOLEKTIV AUTORŮ VYDAVATELSTVÍ A NAKLADATELSTVÍ ALEŠ ČENĚK,S.R.O.V PLZNI ROKU 2012 PEVNÁ VAZBA SLOVENSKÉ VYDÁNÍ 496 STRAN SLOVENSKÉ MONOGRAFIE ISBN 978-80-7380-373-5 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ A CENA DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
FYZIKÁLNÍ CHEMIE:PETER ATKINS,JULIO
FYZIKÁLNÍ CHEMIE AUTOŘI: PETER ATKINS, JULIO DE PAULA VYDALA VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO-TECHNOLOGICKÁ(VŠCHT),PRAHA 2013 ISBN 978-80-7080-830-6 ČESKÉ VYDÁNÍ POČET STRAN:944 PŘEKLAD KOLEKTIV PŘEKLADATELŮ PEVNÁ VAZBA STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA POUZE PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
ORGANICKÁ CHEMIE:JOHN McMURRY
ORGANICKÁ CHEMIE AUTOR: JOHN McMURRY NAKLADATEL:VUTIUM ROK VYDÁNÍ:2015 POČET STRAN:1200 PEVNÁ VAZBA ISBN 978-80-214-4769-1 ČESKÉ VYDÁNÍ STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
ZAČÍT SPOLU,METODICKÝ PRŮVODCE
VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ZAČÍT SPOLU METODICKÝ PRŮVODCE PRO I.STUPEN ZÁKLADNÍ ŠKOLY DRUHÉ,AKTUALIZOVANÉ VYDÁNÍ AUTORKY: VĚRA KREJČOVÁ,JANA KARGEROVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2011 232 STRAN MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ DRUHÉ ISBN 978-80-7367-906-4 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA DOHODOU.
Skripta, učebnice dohodou
CO ŘÍKAJÍ DĚTI,NEŽ SE NAUČÍ MLUVIT
CO ŘÍKAJÍ DĚTI, NEŽ SE NAUČÍ MLUVIT Devět signálů,jichž nemluvnata užívají k vyjádření svých pocitů AUTOŘI: PAUL C.HOLINGER,M.D.,M,P.H., KALIA DONEROVÁ VYDAL STANISLAV JUHANÁK-TRITON,PRAHA 2014 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ DRUHÉ 224 STRAN ISBN 978-80-7387-819-1 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ,ÚVOD DO SURDOPE.
SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ ÚVOD DO SURDOPEDIE AUTORKA: RADKA HORÁKOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2012 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ I. 160 STRAN ISBN 978-80-262-0084-0 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA JEN PODLE DOHODY.
Skripta, učebnice dohodou
ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA V MAT.ŠKOLE
ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA V MATEŘSKÉ ŠKOLE AUTORKA: ELIŠKA LEBLOVÁ VYDAL PORTÁL,PRAHA 2012 MĚKKÁ VAZBA ČESKÉ VYDÁNÍ I. 176 STRAN ISBN 978-80-262-0094-9 STAV KNIHY JE VÝBORNÝ JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY.
Ostatní knihy dohodou
Další nové inzeráty >>

Území Prahy 1

Rozkládá se v centru Prahy po obou březích Vltavy a zahrnuje většinu středověkého jádra města. Značná část Prahy 1 je zapsána jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Na území Prahy 1 se nacházejí téměř všechny významné pražské turistické cíle, jako Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Karlův most nebo Židovská čtvrť Josefov. Na Malé Straně sídlí parlament a vláda České republiky, zatímco hlavní budovy Univerzity Karlovy najdeme na Starém Městě. Zdejší nemovitosti patří k nejdražším ve městě a adresy mají vysokou prestiž.
Historie označení Praha 1

Poprvé existoval obvod Praha 1 označený arabskou číslicí v období od 1. dubna 1949 do 30. června 1960. V té době to byl jeden z tehdejších 16 pražských obvodů. Oproti dnešnímu stavu do něj nepatřila žádná část Nového Města a okrajová část Hradčan, naopak k Praze 1 patřila část Holešovic-Buben. V předcházejícím římském číslování obvodů od roku 1923 mělo v centrální oblasti každé katastrální území vlastní číslo obvodu.

Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Praha 1 Inzerce zdarma, bazar, inzeráty.

Vložte inzerát do rubirk autobazar, inzerce nemovitostí, dětského bazaru, inzerce práce a dalších rubrik. ,


TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace