Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jak psát inzerát

Díky SEO optimalizaci se snažíme, aby každý inzerát byl velmi dobře dohledatelný podle slov, která jsou uvedena v titulku a v popisu inzerátu. Proto je důležité dbát na obsahovou formou inzerátu, a co nejvíce použít v popisu inzerátu daný předmět nebo službu.

Jak správně psát titulek inzerátu?

Titulek inzertního portálu umožňuje napsat 35 znaků, proto je vhodné co nejlépe vystihnout předmět nebo službu. Není vhodné psát do titulku pouze slova typu: „prodám, koupím, vyměním, nejlepší brigáda, super nemovitost“. Takové to inzeráty nemají moc šanci na úspěch ve vyhledávačích. Ideální je napsat do titulku název předmětu nebo služby, kterou chcete nabídnout nebo poptávat. Mělo by vzniknout spojení: „prodám nemovitost v Praze, koupím pračku AEG, Škoda 125 za odvoz, brigáda v obchodním domě, lepení obálek…“.

Do titulku inzerátu je přísně zakázáno psát url adresu, telefon, e-mail. Administrátor tyto inzeráty smaže i s účtem bez náhrady škody viz. pravidla a podmínky inzerce.

Jak správně psát popis inzerátu?

Do pole textu inzerátu je možné psát až 1000 znaků. Máte tudíž možnost co nejlépe popsat předmět nebo službu. Zase tu platí zásada, že je dobré několikrát zmínit předmět, který nabízíte nebo poptáváte. Např. pokud prodáváte Favorita, je dobrý klíčové slovo Favorit několikrát zopakovat v textu inzerátu. Samozřejmě věta musí být smysluplná a nesmí se v ní několikrát za sebou vyskytovat slovo Favorit.

Do popisu inzerátu je přísně zakázáno psát url adresu, telefon, e-mail. Administrátor tyto inzeráty smaže i s účtem bez náhrady škody viz. pravidla a podmínky inzerce.

Piště inzerát s pravdivými a úplnými kontaktními údaji

Neměli byste zapomínat na pravdivost podaných údajů, ať už se jedná o samostatný obsahový inzerát nebo kontaktní údaje. Dále nezapomínejte na to, že pokud prodáváte něco, co je zákonem zakázané, můžete na to lehce doplatit.

Nepoužívejte inzerci k vyřizování osobních účtů. Veškeré inzeráty monitorujeme a podat inzerát na někoho jiného se nevyplácí viz. příklad zde.

Pozor na gramatiku a na sprosté výrazy

Inzerát, který obsahuje pravopisné chyby rozhodně nezaujme. Proto si radši text pořádně po sobě zkontrolujte. Zaměřujeme se také na vulgární výrazy např. u seznamky, tyto inzeráty budou smazány.
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

...,inzerce zdarma, bazar, inzeráty, inzertní programy, inzerce


TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace